Workshop 'Hoe overleef ik de vakantietijd met autisme'

De vakantieperiode klinkt voor veel mensen ontspannen, maar als je autisme hebt kan het juist voor onrust zorgen. Vaste routines vallen weg, dagen zijn minder voorspelbaar en er wordt soms van alles verwacht.

In deze workshop vind je herkenning, wissel je ervaringen uit met anderen en krijg je praktische tips om grip te houden op deze periode. Je gaat naar huis met praktische handvatten die je direct kunt toepassen – op een manier die bij jóu past.

Deze workshop is voor iedereen met autisme of kenmerken daarvan die wil ontdekken hoe je de vakantietijd op jouw manier kunt doorkomen.

Praktische informatie

📅 Datum: woensdag 30 juli 2025
Tijd: inloop vanaf 19:15, start om 19:30 tot 21:00
📍 Locatie: De Kazerne, Hertog Janstraat 5, Waalwijk
🅿️ Parkeren: kan gratis aan de zijkant van het pand!
🆓 Kosten: gratis
📩 Aanmelden: niet nodig – je bent welkom wanneer je kunt en wilt

De workshop wordt gegeven door autismespecialist Birsen Basar, die zelf autisme heeft en op een toegankelijke en ervaringsgerichte manier werkt.

Birsen Basar, autismespecialist
Birsen Basar, autismespecialist